مدت برنامه : بمدت ۱۱ روز از ۱۳ الی ۲۳ اسفند ۹۸

شرح جزئیات تور گالاپاگوس

برنامه تور(سه شنبه ۱۳ اسفند) (۳ مارچ): با پرواز ترکیش در ساعت ۱۵:۰۱۵ از فرودگاه امام پرواز می‌کنیم و در ساعت ۱۸:۲۰ به استانبول خواهیم رسید و ۸ ساعت توقف تا پرواز بعدی خواهیم داشت.

برنامه تور

(چهارشنبه ۱۴ اسفند) (۴ مارچ): در ساعت ۰۲:۳۵ به سمت پاناما پرواز می کنیم و در ساعت ۱۱:۱۵ به پاناما خواهیم رسید. پس از توقفی ۴ ساعته در ساعت ۱۵:۳۰ به سمت اکوادور پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۱۷:۳۰ هواپیما در کیتو به زمین خواهد نشستبه سمت هتل ۳ ستاره مان می رویم و به استراحت می پردازیم.

کیتو-پایتخت-اکوادور

برنامه تور گالاپاگوس

(پنجشنبه ۱۵ اسفند) (۵ مارچ) : این روز بطور کامل به گشت بافت تاریخی شهر کیتو اختصاص دارد و از جاذبه های مهم این شهر مانند میدان استقلال و کاخ ریاست جمهوری، کلیسای سن فرانسیسکو بازدید می کنیم و در آخر بر بلندای تپه کلوچه ای می رویم تا از نزدیک بزرگترین مجسمه و نماد این شهر را ببینیم. پس از صرف نهار به سمت تله کابین شهر می رویم تا با استفاده از آن بر بلندای کیتو برویم و این شهر زیبا را از بلندای آتشفشان خاموشی که شهر در دامنه آن بنا شده ببینیم.

اکوادور

برنامه تور 4

(جمعه ۱۶ اسفند) (۶ مارچ): صبح زود پس از صرف صبحانه از هتل چک اوت می کنیم تا راهی فرودگاه شویم. بعد از پرداخت ورودیه جزایر و بازرسی چمدان‌ها در ساعت ۱۱:۳۵ به سمت جزیره سن کریستوبال پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۱۴:۰۲ به مجمع الجزایر گالاپاگوس خواهیم رسید.

پس از چک این در هتل، به سمت ساحل خواهیم رفت و در کنار شیرهای دریایی قدم می زنیم و توضیحاتی در مورد مجمع الجزایر گالاپاگوس از راهنمای برنامه خواهیم شنید.

برنامه تور گالاپاگوس

(شنبه ۱۷ اسفند) (۷ اسفند): صبح به سمت قله آتشفشانی جزیره راهی خواهیم شد و در مسیر از مرکز تحقیقاتی و تکثیر لاکپشت های غول‌پیکر گالاپاگوس بازدید می کنیم.

بعداز ظهر برای نهار به هتل باز می گردیم و سپس برای بعد از ظهر گشتی پیاده در مسیر پیاده روی ساحلی جزیره خواهیم داشت و از خلیج داروین بازدید خواهیم کرد و داستان داروین بزرگ و سفرش به این جزایر را خواهیم شنید.

برنامه تور 6

(یکشنبه ۱۸ اسفند) (۸ مارچ): در این روز تایم آزاد داریم و همسفران می توانند از گشت های آزاد مانند اسنورکلینگ در کیکر راک و یا غواصی و یا بازدید از جزایر اطراف استفاده کنند. همچنین افرادی می توانند از ساحل های بسیار زیبای جزیره سن کریستوبال برای شنا در کنار شیرهای دریایی استفاده کنند.

شیر-دریایی-گالاپاگوس

برنامه تور 7

(دوشنبه ۱۹ اسفند) (۹ مارچ): 

صبح زود راهی اسکله می شویم تا به سمت جزیره سانتاکروز با قایق تندرو حرکت کنیم. دو ساعت بعد به سانتاکروز می‌رسیم و به سمت هتل ۳ ستاره مان راهی می شویم.

بعد از ظهر برای شنا و اسنورکلینگ در کنار ایگواناها به خلیج لاکپشت‌ها می‌رویم و عصر به هتل باز می گردیم.

گالاپاگوس خلیج لاکپشت

برنامه تور ویتنام

(سه شنبه ۲۰ اسفند) (۱۰ مارچ): صبح به سمت ارتفاعات جزیره می رویم تا از قله‌های آتشفشانی دوقلو بازدید کنیم و سپس از مرکز تحقیقاتی لاکپشت های غول پیکر این جزیره بازدید می کنیم و ظهر به سمت هتل راهی می شویم.

بعدازظهر به شنا و اسنورکلینگ در سواحل جزیره سانتاکروز خواهیم پرداخت و از توضیحات راهنما در خصوص تنوع زیستی مجمع الجزایر گالاپاگوس بهره می بریم.

برنامه تور

(چهارشنبه ۲۱ اسفند) (۱۱ مارچ): صبح از هتل چک اوت می کنیم تا به سمت فرودگاه راهی جزیره بالترا شویم. هواپیما در ساعت ۱۳:۳۴ از گالاپاگوس بلند می شود و در ساعت ۱۶:۳۳ در کیتو به زمین خواهد نشست. برای استراحتی کوتاه و صرف شام به هتل می رویم.

دوستانی که تمایل داشته باشند می توانند در ادامه در تور برزیل نوروز شرکت نمایند که تا ۵ فروردین ادامه خواهد داشت.

برنامه تور

(پنجشنبه ۲۲ اسفند) (۱۲ مارچ): در ساعت ۱ بامداد راهی فرودگاه می شویم تا در ساعت ۰۴:۴۵ به سمت پاناما پرواز کنیم. هواپیما در ساعت ۶:۳۵ در پاناما به زمین خواهد نشست. پس از توقفی ۶ ساعته، در ساعت ۱۲:۴۵ به سمت استانبول پرواز خواهیم کرد.

برنامه تور

(جمعه ۲۳ اسفند) (۱۳ مارچ): در ساعت ۰۹:۰۵ به استانبول خواهیم رسید و پس از یک توقف یک ساعته، در ساعت ۱۰:۱۵ راهی ایران خواهیم شد. هواپیما در ساعت ۱۴:۰۰ در ایران به زمین خواهد نشست و تور گالاپاگوس به پایان می رسد.

هزینه تور گالاپاگوس:

هزینه اجرای تور:  ۱۸۷۰ دلار

هزینه پروازهادر حال حاضر در حدود ۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

 تلفن ثبت نام۰۹۱۲۷۲۱۹۹۱۶ شهاب چراغی

خدمات تور :

  • هزینه ورودیه جزایر به مبلغ ۲۰۰ دلار، بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو، کلیه پروازهای داخلی رفت و برگشت به جزایر، ترانسفرها طبق برنامه، هتل های  ۳ و ۴ ستاره، کلیه وعده های صبحانه، کلیه گشت ها و ورودیه ها طبق برنامه (غیر از برنامه های اختیاری)، هزینه قایق های بین جزایر، کارشناس و راهنمای تخصصی حیات وحش

درجه سختی برنامه : ۳ از ۵

 

نکات مهم در تور گالاپاگوس:

  • مسئولیت کنترل گذرنامه مبنی بر اعتبار بالای ۷ ماه و عدم ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.
  • زمان ثبت نام مبلغ ۸۰۰ دلار بابت خرید پروازهای داخلی و نیز رزرو هتل ها می بایست پرداخت شود که این مبلغ غیر قابل استرداد است.
  • با توجه به ماهیت ماجراجویانه و طبیعت گردی در این تور، امکان بروز تغییراتی در ترتیب اجرای برنامه‌ها و زمانبندی‌ها به صلاحدید راهنمای برنامه وجود دارد.
  • کلیه وعده های غذایی بجز صبحانه ها با مسافران است

 

برای خواندن سفرنامه گالاپاگوس  بر روی این نوشته کلیک کنید

برای شنیدن پادکست سفر گالاپاگوس بر روی این نوشته کلیک کنید